Operacion antidrogë, në pranga 4 persona mes tyre dhe vëllai i shefit të policisë

Një operacion antidrogë është zhvilluar nga policia ditën e sotme, ku u sekuestruan 60 kg kanabis në formë çokollate.

Raportohet se operacioni është shtrirë në disa qytete në Tiranë, Durrës dhe Fier. Si rezultat i një hetimi disa mujor dhe përgjimeve me metoda speciale janë vënë në pranga në flagrancë katër persona me inicialet SH.M, E.R dhe D.M. dhe P.A vëllai i një shefi policie.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet