Operacion antidrogë në Follorinë, kapet shqiptari

Një operacion antidrogë është zhvilluar në Follorinë të Greqisë. Në pranga ka përfunduar një shqiptar.

Shqiptarit i janë gjetur 22 pako me 23 kilogramë lëndë narkotike. Një shqiptar u arrestua, kurse dy të tjerë nga 39 dhe 32 vjeç janë shpallur në kërkim.

/D.Xh/ 

 

Të tjera

Emri i kompromisit

Nga Veton Surroi Në fillim të pluralizmit në ish-Jugosllavi, në Prishtinë mblidheshin partitë politike shqiptare gjithandej Jugosllavisë. Sa herë që…

Abissnet