×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Olta Boka shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë me djalin e ish-deputetit

Olta Boka është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për jetën private dhe rrallë e kemi dëgjuar të flasë për lidhjen e saj të dashurisë. Pak kohë më parë këngëtarja konfirmoi lidhjen me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, Iv Rrokaj, dhe u shpreh se nuk do të donte që të fliste shumë në media për të. Asokohe ajo tha se gjithë Tirana i njeh ata si çift, sepse ka kohë që janë të dy janë në një marrëdhënie.

Siç duket lidhja mes Oltës dhe Ivit ka marrë drejtim tjetër dhe së shpejti ata do të krijojnë një lidhje bashkë. Burime për “Iconstyle” kanë zbuluar se këngëtarja është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Thuhet se këngëtarja ka kaluar muajt e parë të shtatzënisë dhe se barku i rrumbullakosur është aq i dukshëm sa ajo nuk mundet ta fshehë më.

Olta ende nuk ka reaguar në lidhje me këtë lajm dhe nuk dihet nëse ajo do e bëj këtë gjë, duke qenë se nuk i pëlqen të flasë publikisht për jetën e saj private. Ende nuk dihet se në çfarë muaji është këngëtarja, ndaj do të na duhet të presim deri sa Olta të jetë gati për të zbuluar diçka më shumë për publikun.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“Dhëndri më ngacmoi ditën e dasmës, nusja pa gjithçka”, këngëtarja rrëfen situatën e sikletshme

“Dhëndri më ngacmoi ditën e dasmës, nusja pa gjithçka”, këngëtarja rrëfen situatën e sikletshme

Publikuar më 05.08.2020
Një nga këngëtaret e njohura të muzikës popullore, Romina Al...

Një nga këngëtaret e njohura të muzikës popullore, Romina Aliaj, ishte e ftuar në emisionin “Ora Verore”, Rtv Ora, ku ka folur në lidhje me vendimin e qeverisë për të hequr muzikën pas orës 20.00 dhe eksperiencat e saj nëpër dasma. Këngëtarja e muzikës popullore ka folur edhe për jetën personale, ku ka rrëfyer se […]

Lexo më shumë

Dua Lipa mbledh divat e muzikës, ja emrat e me të cilët do të bashkëpunojë

Dua Lipa mbledh divat e muzikës, ja emrat e me të cilët do të bashkëpunojë

Publikuar më 05.08.2020
Dua Lipa ka mbledhur emrat më të mëdhenj të muzikës për të b...

Dua Lipa ka mbledhur emrat më të mëdhenj të muzikës për të bërë disa këngë remix që janë pjesë e albumit të saj më të fundit “Future Nostalgia”. Këngëtarja ka njoftuar se bashkëpunimi i shumëpritur me Madonna-n dhe Missy Elliot do të publikohet më 14 gusht. Por, kjo nuk është surpriza e vetme pasi, ajo […]

Lexo më shumë

“Pëlqehemi prej 12 vitesh”, Dj Sardi flet për herë të parë për vajzën që i ka fituar zemrën

“Pëlqehemi prej 12 vitesh”, Dj Sardi flet për herë të parë për vajzën që i ka fituar zemrën

Publikuar më 05.08.2020
Dj Sardi para pak kohësh bëri publike lidhjen me të dashurën...

Dj Sardi para pak kohësh bëri publike lidhjen me të dashurën e tij, duke e mbajtur të fshehtë profilin e saj. Ai postoi në rrjete sociale foto me partneren, por nuk zbuloi asnjë detaj më shumë në lidhje me të. Mirëpo së fundmi në një intervistë për revista “Story” ai ka treguar se ka gati […]

Lexo më shumë

Rita Ora bën gjestin e jashtëzakonshëm, ju vjen në ndihmë fëmijëve të prekur nga koronavirusi

Rita Ora bën gjestin e jashtëzakonshëm, ju vjen në ndihmë fëmijëve të prekur nga koronavirusi

Publikuar më 05.08.2020
Rita Ora prej kohësh është ambasadore e UNICEF dhe në forma ...

Rita Ora prej kohësh është ambasadore e UNICEF dhe në forma të shumta u ka ardhur në ndihmë vendeve apo shtresave të ndryshme në nevojë. Së fundmi ajo ka njoftuar se do të mbajë një koncert në shtëpinë e saj, që do të transmetohet ditën e enjte në profilin e artistes, për të ndihmuar fëmijët […]

Lexo më shumë

“Vdekja dhe sëmundja nuk përzgjedhin”, Alketa viziton Italinë mes pandemisë dhe tregon çfarë pa në shtetin fqinj

“Vdekja dhe sëmundja nuk përzgjedhin”, Alketa viziton Italinë mes pandemisë dhe tregon çfarë pa në shtetin fqinj

Publikuar më 05.08.2020
Alketa Vjesiu ka treguar se ka vizituar Italinë në mes të pa...

Alketa Vjesiu ka treguar se ka vizituar Italinë në mes të pandemisë dhe ka ndarë me ndjekësit detaje nga ky udhëtim. Ajo ka postuar në rrjete sociale një foto të saj, në të cilën shfaqet me maskë në fytyrë dhe ka dhënë një mesazh me rëndësi për ndjekësit. Alketa ka treguar se kudo në Itali […]

Lexo më shumë

“Të do nini ty shumë”, Sara Hoxha bën publike mesazhet me nënën e Ledrit

“Të do nini ty shumë”, Sara Hoxha bën publike mesazhet me nënën e Ledrit

Publikuar më 05.08.2020
Sara Hoxha ka qenë kryefjala e rrjeteve sociale ditët e fund...

Sara Hoxha ka qenë kryefjala e rrjeteve sociale ditët e fundit, jo vetëm për shkak të shtatzënisë, por edhe për një foto që ngjalli jo pak komente. Partnerja e reperit Ledri Vula postoi një imazh të këmbës së saj, në të cilën dalloheshin disa strija dhe për shkak të mesazheve të shumta që mori Sara […]

Lexo më shumë

“Kam marrë ofendime të panumërta”, Fifi reagon pas kritikave për rënien nga pesha

“Kam marrë ofendime të panumërta”, Fifi reagon pas kritikave për rënien nga pesha

Publikuar më 05.08.2020
Fifi ka pësuar një ndryshim të madh në fizik falë një ndërhy...

Fifi ka pësuar një ndryshim të madh në fizik falë një ndërhyrjeje që ia ka hequr një pjesë të madhe të kilogramëve të tepërt. Këngëtarja ka postuar në rrjete sociale foto të saj dhe në to vihet re lehtësisht ndryshimi i madh. Ditët e fundit Fifi i ka kaluar në plazh dhe ka marrë komente […]

Lexo më shumë

Bebe Rexha në shtrat prej disa ditësh: Mezi marrë frymë! (Foto)

Bebe Rexha në shtrat prej disa ditësh: Mezi marrë frymë! (Foto)

Publikuar më 04.08.2020
Këngëtarja shqiptare e famë botërore, Bebe Rexha është po ka...

Këngëtarja shqiptare e famë botërore, Bebe Rexha është po kalon disa ditë të këqija. Këngëtarja e hitit “In the name of love” ka ndarë me fansat momente nga shtrati, ku tregon se nuk po kalon edhe aq ditë të mira, pasi ka probleme shëndetësore. Ajo vuan nga infeksioni i sinusit, që është një inflamacion i […]

Lexo më shumë