“Nuk keni nevojë të paguani dikë për lotarinë”, ambasada amerikane jep lajmin e mirë  

Ambasada amerikane ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë të interesuarit për të aplikuar për lotarinë amerikane.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, ambasada bëri të ditur se gjithkush mund ta plotësojë vetë lotarinë dhe kjo duke parë hapat të bëra publike në  një video.

Postimi i plotë i ambasadës amerikane:

Ju nuk keni nevojë të paguani dikë që t’ju kryejë regjistrimin për lotarinë. Bëhuni eksperti i vetes tuaj këtë vit duke parë videon ilustruese këtu 👉 https://bit.ly/311To7J #PyetAnen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Stadiumi “Rama Ik!”

Arben Rrozhani Ditari (a)politik Mijëra shqiptarë ishin mbrëmë në stadiumin “Air Albania”. Por protesta e tyre me baner e pagëzoi…

Abissnet