×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Njihuni me shenjën më me fat të Horoksopit

Dashi
Një çështje e vogël shëndetësore mund t’ju ndalojë marrjen e një detyre të rëndësishme dhe kjo mund të çojë në disa dështime afatshkurtra. Përpiquni të mendoni pozitivisht për ta kaluar këtë situatë. Jepini përparësi nevojave të familjes tuaj.

Demi
Sot mund të mësoni diçka të re përmes një miqësie të vjetër. Shijoni mbrëmjen me familjen tuaj, bëni diçka të veçantë për darkë për ta bërë këtë një ditë sa më të këndshme.

Binjakët
Vetëm ju e dini se çfarë është më e mira për ju, prandaj tregohuni të forte dhe të vendosur. Mos shpenzoni shumë për argëtim ose për të ndryshuar pamjen tuaj. Do të keni kohë të mjaftueshme për të kaluar me miqtë dhe familjen. Do të shihni një anë të re, të mrekullueshme të partnerit/partneres suaj.

Gaforrja
Do të habiteni disi nga sjellja egoiste e një të njohurit tuaj. Mos shpenzoni shumë vetëm për t’i bërë përshtypje të tjerëve. Kushtojini kohën e duhur familjes. Do të kënaqeni pafund sot, kur të përfundoni një projekt, të cilin e keni filluar shumë kohë më parë.

Luani
Sjellja juaj simpatike do të tërheqë vëmendjen. Do të jetë një ditë shumë e mirë për të harmonizuar marrëdhëniet tuaja me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj. Në një marrëdhënie të suksesshme, të dy personat e përfshirë duhet të jenë plotësisht të përkushtuar dhe të kenë besim të plotë në marrëdhënie. Jini të gatshëm të merrni përgjegjësinë dhe të komunikoni në mënyrë konstruktive me partnerin/partneren tuaj.

Virgjëresha
Përpjekjet tuaja për të kursyer para mund të dështojnë sot. Sidoqoftë, nuk duhet të shqetësoheni për këtë, pasi situata së shpejti do të përmirësohet. Një mesazh surprizë do t’ju gëzojë pafund.

Peshorja
Dikush në punë që normalisht ju duket i bezdisshëm, papritmas mund të mjaft i dobishëm sot. Bëni gjithçka duhet në lidhjen tuaj për ta mbajtur të qëndrueshme, pasi ka gjasa të jetë në rrezik.

Akrepi
Duket se e dini saktësisht se çfarë njerëzit kanë nevojë dhe duan nga ju, por përpiquni të mos jeni shumë bujar në shpenzimet tuaja sot. Përdorni kohën tuaj të lirë për të zbukuruar mjedisin tuaj. Familjagjithashtu do të vlerësojë përpjekjet tuaja.

Shigjetari
“Punët në ajër” nuk do të jetë në interesin tuaj. Bëni diçka që do t’ju ndihmojë të afroheni me qëllimet tuaja. Vëllezërit dhe motrat tuaja do të jenë mbështetës për nevojat tuaja. Partneri/partnerja juaj do të mërzitet sot nëse i shmangni kërkesat e tyre.

Bricjapi
Investimet e reja duhet të shmangen sot. Shëndeti i bashkëshortit/bashkëshortes suaj mund t’ju shkaktojë disa shqetësime. Do të ketë të reja nga jashtë dhe oferta biznesi për disa. Do të vendosni të bëni disa nga gjërat tuaja të preferuara sot, por nuk do të jeni në gjendje ta bëni këtë, për shkak të një aktiviteti të papritur.

Ujori
Sjellja juaj fëmijnore dhe e pafajshme do të luajë një rol kryesor në zgjidhjen e një problemi familjar. Nëse jeni beqarë, dikush mund të shfaqë vëmendje të veçantë ndaj jush. Bëni kujdes në aspektin profesional

Peshqit
Nipërit dhe mbesat do të jenë një burim kënaqësie për gjyshërit e kësaj shenje të zodiakut. Partneri/partnerja juaj do të mendojë për ju gjatë gjithë ditës. Qartësia mendore do t’ju japë përparësi ndaj konkurrentëve të tjerë në biznes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi për ditën e diel/ Ja shenjat që do përballen me surpriza

Horoskopi për ditën e diel/ Ja shenjat që do përballen me surpriza

Publikuar më 10.10.2021
Dashi Këtë të diel nuk do ta keni të lehtë për të ngritur ng...

Dashi Këtë të diel nuk do ta keni të lehtë për të ngritur nga shtrati, për shkak të dëshirës që keni që bota të bëjë pa ndihmën tuaj për pak kohë. Të gjithëve na duhet kohë herë pas here për të rikuperuar energjitë, ndaj nëse e shihni të nevojshme kthehuni në anën tjetër dhe merreni […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 21 shtator 2021

Horoskopi ditor, e martë 21 shtator 2021

Publikuar më 21.09.2021
Dashi Ditë rutinë kjo e martë 21 shtator për të dashuruarit....

Dashi Ditë rutinë kjo e martë 21 shtator për të dashuruarit. Do të mbizotërojë qetësia. Me financat tregohuni sa më të matur sepse vetëm në këtë mënyrë do ta mbani situatën nën kontroll. Demi Ata që janë në një lidhje duhet të jenë më realistë dhe të pranojnë gabimet që kanë bërë në çift. Në […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 17 shtator 2021

Horoskopi ditor, e premte 17 shtator 2021

Publikuar më 17.09.2021
Dashi Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të...

Dashi Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të fundit të javës së punës. Edhe Venusi nuk është më kundër, kështu që një lajm i mirë pritet për dashurinë edhe nëse ka akoma nervozizëm në ujërat e ndjenjave. Në punë, duhet të zgjidhni një problem që ju ka krijuar situatë të sikletshme; përpiquni […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 16 shtator 2021

Horoskopi ditor, e enjte 16 shtator 2021

Publikuar më 16.09.2021
Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira...

Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira, në fakt këtë të enjte 16, do të ketë shumë nervozizëm. Gjatë ditës mund të ketë tensione të vogla në vendin e punës, kini kujdes. Demi Polemikat në dashuri do të jenë të pashmangshme dhe mund të merret një vendim drastik. Sa i përket […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 13 shtator 2021

Horoskopi ditor, e hënë 13 shtator 2021

Publikuar më 13.09.2021
Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. ...

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e kësaj të hëne Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht, por nuk do të mendoni në të njëjtën mënyrë në ditët e ardhshme. Ruani qetësinë dhe planifikoni projekte […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 11 shtator 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 11 shtator 2021

Publikuar më 11.09.2021
Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i ...

Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i përdorni në mënyrën e duhur? Planetet ju këshillojnë se duhet t’i përdorni më mirë aftësitë tuaja, si për vete ashtu edhe për të ndihmuar të tjerët. Demi Nuk mashtroheni kur ju duhet një marrëveshje, por këtë të shtunë 9/11, do të jepni falas […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 10 shtator 2021

Horoskopi ditor, e premte 10 shtator 2021

Publikuar më 10.09.2021
Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju ...

Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju duhet – do jua japin me kënaqësi edhe nëse ua kërkoni me mirësjellje. Duhet të jeni më bashkëpunues që të arrini aty ku doni. Demi Çdo njeri bën gabime, kështuqë mos e qortoni veten për faktin se diçka ku keni shpresuar shumë ka […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 9 shtator 2021

Horoskopi ditor, e enjte 9 shtator 2021

Publikuar më 09.09.2021
Dashi Jini të durueshëm, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshm...

Dashi Jini të durueshëm, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshme të shoqëruara me mirëkuptim do t’ju sjellin rezultate të suksesshme. Miqtë ose bashkëshorti/bashkëshorti juaj do të gjallërojnë ditën tuaj. Aftësia juaj për të reaguar shpejt ndaj problemeve do të vlerësohet pamasë. Demi Do të jeni në humor për t’u angazhuar në aktivitete në natyrë. Praktikimi i […]

Lexo më shumë