×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Dashi

Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky është një moment i mbushur me lodhje sa i takon punës.

Demi

Jeni të rrethuar nga njerëz që ju stresojnë, por nuk jeni ju problemi. Bëni kujdes ndaj marrëveshjeve dhe kontratave.

Binjakët

Sa i takon punës, do të keni mundësi që të merrni një shpërblim. Lajme të rëndësishme, pritet të vijnë për ju para fundit të vitit, lidhur me një çështje të rëndësishme.

Gaforrja

Do të ndiheni të pasigurtë për të ardhmen. Gjithë ata që janë në kërkim të një pune, nuk duhet të humbasin besimin, pasi me gjasë do të përballen me një mundësi.

Luani

Tashmë do të jeni më të sigurtë dhe më pak të paqëndrueshëm. Shtatori dhe tetori, do të jenë dy muaj me ngarkesë të madhe në punë dhe zgjedhje të rëndësishme për bashkëpunim.

Virgjëresha

Në punë do të inatoseni për diçka, por mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ziliqarë do të ketë gjithmonë.

Peshorja

Në punë do të ketë të papritura, për ata që janë në fillimet e tyre. Me shumë mundësi do të nisni bashkëpunime të reja.

Akrepi

Kjo ditë do të jetë mjaft interesante për zgjidhjen e problemeve. Kujdes duhet të tregoni për çështjet financiare dhe ligjore. Në punë ju pret një propozim mjaft interesant.

Shigjetari

Në punë, dikush do ju kërkojë që të zëvendësoni një person. Gjithsesi do të arrini që të jeni pozitiv dhe të bëni gjërat që doni.

Bricjapi

Sa i takon punës, kjo duket periudhë më e mirë për të zgjidhur disa vështirësi që keni kaluar së fundmi.

Ujori

Sa i takon punës, mund të vendosni që të ndaleni dhe të reflektoni. Keni disa dyshime që ju mundojnë.

Peshqit

Kjo ditë është mjaft e favorshme për dashurinë. Nëse duhet të flisni për gjëra të rëndësishme, bëjeni. Çdo gjë do të shkojë në favorin tuaj, sa i takon punës.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e martë 27 tetor 2020

Horoskopi ditor, e martë 27 tetor 2020

Publikuar më 27.10.2020
Dashi Injoroni të gjithë ata që thonë se ju po ëndërroni me ...

Dashi Injoroni të gjithë ata që thonë se ju po ëndërroni me sy hapur pasi janë totalisht gabim. Keni çdo të drejtë ta lini të lirë imagjinatën, pasi keni çdo mundësi të gjeni zgjidhjet e duhura për problemet në punë. Demi Disa prej çështjeve më të cilat jeni përballur në javët e fundit ju kanë […]

Lexo më shumë

Të papritura dhe lajme të reja, çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Të papritura dhe lajme të reja, çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Publikuar më 25.10.2020
Dashi Këtë të diel do të keni një nevojë në rritje për të th...

Dashi Këtë të diel do të keni një nevojë në rritje për të thënë atë që mendoni, pa u shqetësuar shumë se si do të reagojë personi tjetër. Viti që vjen do të jetë plot premtime, prandaj duhet të përfshiheni tani në planet tuaja. Në dashuri, yjet do t’ju inkurajojnë të ndaleni dhe të shihni […]

Lexo më shumë

Ditë me lajme të mira, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

Ditë me lajme të mira, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

Publikuar më 24.10.2020
Dashi Ndjenjat për partnerin do jenë edhe më të thella gjatë...

Dashi Ndjenjat për partnerin do jenë edhe më të thella gjatë kësaj dite. Nga ana tjetër do gjeni edhe mënyrën e duhur për t’i shprehur ato dhe do e bëni partnerin të lumtur. Beqarët do fillojnë histori dashurie afatgjata dhe mjaft të këndshme. Financat nuk do jenë të këqija, megjithatë nuk duhet të hidheni me […]

Lexo më shumë

Mësoni çfarë parashikojnë yjet sot, 23 tetor 2020

Mësoni çfarë parashikojnë yjet sot, 23 tetor 2020

Publikuar më 23.10.2020
Dashi Disa lajme të mira do të ketë për ju sot. Me planetët ...

Dashi Disa lajme të mira do të ketë për ju sot. Me planetët që ju favorizojnë do të jeni mjaft të lehtësuar. Ndiheni plot energji dhe të gatshëm për të sfiduar të gjithë botën. Tregoni kujdes që të mos shkelni shumë në plagët  e atyre që ju rrethojnë, dikush mund të tërbohet! E Premte interesante […]

Lexo më shumë

Fati në derën tuaj! Zbuloni shenjat që do kenë sukses këtë të enjte

Fati në derën tuaj! Zbuloni shenjat që do kenë sukses këtë të enjte

Publikuar më 22.10.2020
Dashi Dita e nesërme nuk do të jetë aspak e lehtë. Çdo momen...

Dashi Dita e nesërme nuk do të jetë aspak e lehtë. Çdo moment duhet të jeni të kujdesshëm dhe asgjë to mos e merrni për të garantuar nesër. Rreth jush ka persona që po sillen në një mënyrë të dyshimtë. Bëni sytë katër. Demi Këtë të enjte duhet të fokusoheni më tepër te ajo çka […]

Lexo më shumë

Zbuloni shenjta më me fat për sot, lexoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Zbuloni shenjta më me fat për sot, lexoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Publikuar më 21.10.2020
Dashi Ruani qetësinë, sepse nëse lind një krizë në çift sot ...

Dashi Ruani qetësinë, sepse nëse lind një krizë në çift sot dhe nesër, ajo mund të rritet më shumë. Kur bëhet fjalë për punën, ju mund të jeni duke kapërcyer një pengesë. Demi Hëna është në anën tuaj: katër ditë të rëndësishme dhe interesante, sidomos në dashuri. Në frontin e punës, krijuesit që kanë ide […]

Lexo më shumë

Të papritura dhe probleme familjare, çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Të papritura dhe probleme familjare, çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Publikuar më 20.10.2020
Dashi Ju jeni përkëdhelur nga Marsi dhe Hëna të cilët kanë n...

Dashi Ju jeni përkëdhelur nga Marsi dhe Hëna të cilët kanë ndezur zemrën tuaj me shpresë. Do të jeni në një formë të shkëlqyeshme sot. Një test klinik që do të bëni do t’ju lehtësojë nga të gjitha dyshimet që prej ditësh po bluani në mendjen tuaj.  Nëse partneri ndodhet afër jush, atëherë vlerësojeni këtë […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 19 tetor 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 19 tetor 2020

Publikuar më 19.10.2020
Dashi Ju do të përballeni me një situatë komplekse në fushën...

Dashi Ju do të përballeni me një situatë komplekse në fushën profesionale. Aftësia juaj dhe besimi që keni do t’ju garantojnë sukses të plotë. Në fushën sentimentale, jepini hapësirë ​​krijimtarisë dhe improvizimit. Rrugët e zakonshme paraqiten, në këtë moment, monotone dhe demotivuese. Thuaj po një ftese darke ose një programi mbrëmjeje për miqtë. Demi Lëreni […]

Lexo më shumë