×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Një ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Dashi

Këtë të martë rekomandohet të mbani nën kontroll emocionet dhe të bëni kujdes me veprimet. Në një moment mund të përjetoni pakënaqësi me veten dhe trishtim, për shkak të së kaluarës. Përpiquni ta kaloni këtë situatë dhe të ecni përpara duke menduar me pozitivitet.

Demi

Në pjesën më të madhe të ditës Demat do të jenë të kënaqur. E marta premton takime miqësore, udhëtime të shkurtra dhe shkëmbim idesh. Blerjet e mëdha ende nuk janë të mirëpritura. Në dashuri, të lindurit e kësaj shenje do të kenë fat dhe do të ndihen mjaft komodë nën praninë e partnerit/partneres.

Binjakët

Binjakët mund të jenë pak të trishtuar, për shkak të monotonisë së kësaj dite. Nuk parashikohet të përjetoni emocione të veçanta. Një mundësi e mirë është të shihni një film aventurë, ose të bisedoni me njerëz që merren me sport. Në mbrëmje ju rekomandohet të analizoni jetën tuaj personale dhe ta ruani atë nga momentet negative.

Gaforrja

Ka gjasa që të shmangni ftesat për të takuar disa persona të caktuar. Nëse është e rëndësishme që të përmbushni atë që është planifikuar për nesër, duhet të lini mënjanë kohën e lirë. Shmangni aktivitetin ekstrem, pijet e tepërta dhe thashethemet.

Luani

Nesër Luanët nuk kanë gjasa të gjejnë forcën për fitore. Do të ishte mirë t’u përkushtoheni punëve të shtëpisë. Mos u përpiqni të shmangni deficitin financiar apo probleme të tjera financiare, pasi do të jetë e pamundur. Në fund të ditës do të çlodheni duke biseduar me familjarët.

Virgjëresha

Nuk rekomandohet që të kërkoni ndihmë apo këshilla këtë të martë. Pjesa tjetër e fundjavës premton t’ju japë shumë emocione pozitive. Udhëtimet dhe piknikët janë të mirëpritura. Përsa u përket marrëdhënieve personale, nuk është dita e duhur për të bërë deklarata dashurie.

Peshorja

Është e mundur që disa prej jush do të vendosin të transformojnë jetën personale. Kur të hyni në këtë rrugë, mos harroni të llogarisni rreziqet potenciale. Në mbrëmje ka gjasa të flirtoni me dikë që ka shprehur interes ndaj jush. Ata që janë në një marrëdhënie do të ndihen mjaft të përkëdhelur nga partneri/partnerja.

Akrepi

Kohën tuaj të lirë rekomandohet t’ua kushtoni familjarëve dhe të lini mënjanë punët e përditshme shtëpiake. Në fund të ditës janë të mundshme grindjet e vogla në familje, ose konfliktet me fqinjët tuaj. Tregohuni më pozitivë ndaj partneres/partneres suaj.

Shigjetari

Nesër mund të ketë një arsye të re që ju të ndiheni krenarë. Ka gjasa të shpalleni fitues në një garë sportive. Ndoshta mund të zbuloni një talent të ri në muzikë, pikturë, letërsi apo dizajn. Shmangni sportet ekstreme dhe blerjet e nxituara.

Bricjapi

Bricjapët duhet të tregohen të kujdesshëm me miqtë e tyre të ngushtë. Duhet të veproni më me seriozitet ndaj disa çështjeve të rëndësishme. Megjithatë, mund të kërkoni ndihmë në familje për financat tuaja. Nuk rekomandohet të nisni këtë të martë një marrëdhënie të re dashurie.

Ujori

Ujori nesër nuk duhet të kërkojë arsye për të qenë i pakënaqur. Duke u ndjerë të nervozuar, duhet menjëherë të mendoni sesi të dilni nga kjo gjendje. Mendoni pozitivisht dhe mësoni të respektoni ndjenjat e partnerit/partneres suaj. Bëni kujdes me regjimin ushqimor.

Peshqit

Peshqit do të kenë prioritet realizimin e ëndrrës së tyre. Kini besim te vetja dhe mos e humbisni asnjëherë atë. Do të kaloni një mbrëmje të qetë, por pa ndonjë emocion të veçantë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Horoskopi ditor, e diel 11 prill 2021

Horoskopi ditor, e diel 11 prill 2021

Publikuar më 11.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk rekomandohet të përfshi...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk rekomandohet të përfshihen nëpër sekrete. Kjo do të krijonte një situatë të sikletshme dhe do t’ju merrte kohën e lirë. Do të ishte më mirë të përqendroheshit në punë apo në çështjet familjare. Demi Demët rrezikojnë të përballen me probleme, pas një mashtrimi të bërë nga ana e […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 10 prill 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 10 prill 2021

Publikuar më 10.04.2021
Dashi Me Hënën në favorin tuaj, humori do të jetë në maksimu...

Dashi Me Hënën në favorin tuaj, humori do të jetë në maksimum, ashtu si dhe raporti në çift. Pasioni do të jetë i papërmbajtshëm! Ata që janë vetëm do mund të japin më të mirën në sferën sociale. Në punë, mundohuni të mos krijoni keqkuptime, pasi mund të dëmtoni gjithçka. Demi Mos kërkoni më shumë […]

Lexo më shumë

Dikush po përpiqet t’ju çorientojë, mësoni çfarë parashikojnë yjet për këtë të premte

Dikush po përpiqet t’ju çorientojë, mësoni çfarë parashikojnë yjet për këtë të premte

Publikuar më 09.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të shqetësohen sh...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të shqetësohen shumë për çështjet profesionale, pasi gjërat do të ecin vetë mirë. Sa i përket jetës personale, ka gjasa të përballeni me një problem të vogël, pasi një prej familjarëve mund të shprehë hatërmbetje ndaj jush. Demi Demët mund të zhgënjehen në dashuri. Personi që ju […]

Lexo më shumë

Nuk do të mungojnë surprizat, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes

Nuk do të mungojnë surprizat, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes

Publikuar më 08.04.2021
Dashi Hëna, Venusi dhe Dielli i favorshëm ju japin një takim...

Dashi Hëna, Venusi dhe Dielli i favorshëm ju japin një takim të veçantë. Ata që jetojnë dy histori në të njëjtën kohë duhet të fillojnë të sqarohen. Ata që nuk janë të kënaqur me marrëdhënien mund të dëshirojnë të bëjnë shkelje. Në vendin e punës, është më mirë të eleminoni gjërat sesa të përballeni me […]

Lexo më shumë

Si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje, njihuni me parashikimin për këtë të mërkurë

Si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje, njihuni me parashikimin për këtë të mërkurë

Publikuar më 07.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të përjetojnë momente sh...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të përjetojnë momente shumë të këndshme gjatë kësaj të mërkure. Ka gjasa të merrni disa dhurata domethënëse. Nuk rekomandohet të bëni blerje dhe as të dërgoni para nesër. Në mbrëmje mund të mësoni një lajm, i cili mund t’ju trishtojë, por përpiquni me çdo kusht ta kaloni këtë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 5 prill 2021

Horoskopi ditor, e hënë 5 prill 2021

Publikuar më 05.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të përjetojnë disa mom...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të përjetojnë disa momente të pakëndshme. Ndoshta mund të përfshiheni në një konflikt teksa udhëtoni me transport publik ose mund të merrni kritika nga shefi/shefja juaj. Megjithatë do të ketë edhe momente të bukura, pasi mund të merrni një dhuratë nga partneri/partnerja juaj. Demi Do të jeni të […]

Lexo më shumë

Financat duken në vështirësi, mësoni çfarë parashikojnë yjet për sot

Financat duken në vështirësi, mësoni çfarë parashikojnë yjet për sot

Publikuar më 04.04.2021
Dashi Një ditë të tensionuar për ju dhe partnerin tuaj këtë ...

Dashi Një ditë të tensionuar për ju dhe partnerin tuaj këtë të dielë. Për beqarët mundësitë nuk do të jenë të shumta sot prandaj, më mirë qëndroni në qetësi. Puna do të fillojë të përmirësohet dhe çdo gjë do të shkojë më mirë. Shëndeti është më së mirë. Demi Çiftet do të kalojnë një ditë […]

Lexo më shumë

Ditë me të papritura për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Ditë me të papritura për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Publikuar më 03.04.2021
Dashi Yjet e sotëm ju sugjerojnë që të bëni një pushim, ndal...

Dashi Yjet e sotëm ju sugjerojnë që të bëni një pushim, ndaloni dhe reflektoni. Është koha për të menduar për veten tuaj. Një ndjenjë e brendshme sot, do ju tregojë nëse duhet të vazhdoni rrugën që keni nisur apo ta ndërprisni atë. Merrni një vendim përfundmitar që të mos ketë më kthim pas. Demi Mund […]

Lexo më shumë