×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Një ditë e qetë dhe me shumë të papritura, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Dashi

Ju jeni njerëz të thjeshtë prandaj keni mungesë taktike në lidhje me marrëdhëniet me njerëzit dhe shpesh herë kjo është arsyeja pse njerëzit ju distancojnë. Kjo gjë mund t’iu lëndojë në disa raste. Këtë ditë të mërkurë shumë lojëra do të bëhen mbi kurizin tuaj, tregohuni më të shkathët dhe merreni situatën në dorë. Disa momente me njerëzit tuaj më të dashur do t’ju lumturojnë pa masë.

Demi

Jeni elokuentë në të folur dhe jeni të arsyeshëm, mirëpo këto atësi tuaja mund të mos dalin në pah për shkak të pasurive që ju keni. Të dashur Dema tregojeni veten se kush jeni, mundohuni të shkoni pas rrymës dhe lëreni veten të lirë.  Eksperiencat do t’iu mësojnë më shumë se sa krenaria juaj.

Binjakët

Edhe pse do të keni kundërshtime sot nga pothuajse të gjithë personat që keni afër vetes me forcën që keni do të jeni në gjendje t’i përballoni. Sot është dita për të përfunduar atë që keni kohë që doni ta bëni sepse askush nuk mund t’iu ndalojë. Në lidhje me partnerin ka ardhur momenti që lidhja juaj të shkojë në një stad tjetër, flisni me të dhe filloni të merrni vendime për të ardhmen bashkë.

Gaforrja

Në përgjithësi kjo e mërkurë duket një ditë tepër e komplikuar. Ju mund të ndryshoni shtëpi ose punë. Mos u mërzisni, diçka po ndryshon. Sot do të merrni ndihmë fshehurazi nga një njeri që ju do të mirën. Kapni dorën e atij që ja u zgjat dhe çdo gjë do të shkojë më së miri. Mbajini veshët dhe sytë hapur për të kapur çdo mundësi që mund t’iu vijë.

Luani

Besojini instinkteve sot. Edhe nëse një i afërm nuk është dakord me ju dhe ndjek një rrugë tjetër, ju duhet të mbani drejtimin tuaj.Do të jetë një vendim i vështirë, por duke marrë parasysh përfitimet që do të ketë në fund nuk duhet të tërhiqeni.

Virgjëresha

Sot mos kërkoni gjëra të pamundura në dashuri sepse rrezikoni të mbeteni vetëm. Kënaquni me aq sa keni dhe mos pretendoni shumë gjëra të cilat vetë partneri juaj nuk mund t’jua ofrojë.  Në planin financiar situata do jetë e ekuilibruar. Planetet do ndikojnë pozitivisht tek financat tuaja, do i lejoni vetes një kujdes për fytyrën dhe trupin.

Peshorja

Mos lejoni ndjesinë e plogështisë që t’ju pengojë në ngjarjet e ditës së sotme. Edhe ju vetë e prisnit që diçka do të ndodhte dhe se nuk shkon, epo është më mirë që të përballeni me të vërteta të hidhura sesa me gënjeshtra të bukura. Mos kini problem kur vjen puna tek situata financiare, do të përmirësohet gradualisht.

Akrepi

Këtë ditë të mërkurë ju të dashur akrepa do të  përballeni me shumë kaos dhe do të ndiheni mjaft konfuzë.  Merrni kohën tuaj dhe ndiqni trendet e kohës. Ndryshimi është i pashmangshëm dhe kjo do të rrisë kapacitetin tuaj për të vendosur vetë të ardhmen.

Shigjetari

Reflektoni njëqind herë sot para se të merrni vendime në jetën tuaj në çift sepse behet fjale për te ardhmen tuaj. Nëse gaboni sot do vuani edhe nesër. Beqaret do kenë një dite normale dhe pa ndonjë gjë te jashtëzakonshme. Financat do vinë duke u përmirësuar në mënyrë të ndjeshme. Sot bëni mirë ti kushtoni më shumë vëmendje interesave tuaja.

Bricjapi

Ju mungon qetësia shpirtërore këto ditë. Merrni më shumë kohë për veten tuaj. Një vrap në natyrë mund ta ndryshojë gjendjen tuaj emocionale. Ju ndodh shpesh të mbyllni sytë para problemeve në çift në mënyrë qe te mos e prishni marrëdhënien me partnerin, mirëpo sot gjerat do jene shumë ndryshe. Nuk do toleroni, por do mundoheni njëherë e mirë të sqaroni gjithçka në moment.

Ujori

Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, gjatë së cilës do të mund të merrni frymë, pas tensioneve dhe debateve që keni pasur me dikë. Tashmë gjërat do të ecin më mirë, ku ju do të ndiheni më të vendosur për të marrë rezultatet që i keni vendosur vetes synim. Sa i përket jetës sentimentale çdo gjë do të shkojë mirë, atmosfera që do të krijoni me partnerin nuk do ti lerë vend debateve.

Peshqit

Kjo e mërkurë do të jetë vetëm për beqarët. Planetët do t’ju favorizojnë shumë sot, disa njohje të reja do t’ju bëjnë të filloni të ëndërroni përsëri. Do të vijë dikush që do ju mësojë se jo çdo gjë është ashtu si duket. Për ata që janë në një marrëdhënie, ujërat janë të qeta dhe nuk do të ketë ndonjë trazirë. Disa probleme të vogla do të keni me financat, por që me punë dhe pozitivitet do i kaloni.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Shenjat më me fat për këtë të martë, mësoni surprizat e yjeve

Shenjat më me fat për këtë të martë, mësoni surprizat e yjeve

Publikuar më 19.01.2021
Dashi Jini shumë të kujdesshëm në fushën sentimentale, madje...

Dashi Jini shumë të kujdesshëm në fushën sentimentale, madje edhe për super të dashuruarit, për çiftet e vendosura mirë, nëse nuk jeni të kujdesshëm, mund të lindin probleme Demi Kjo javë do të jetë e shkëlqyeshme për ndjenjat, për ta rrahur zemrën përsëri. Saturni dhe Mërkuri do të jenë në anën tuaj dhe do t’ju […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 18 janar 2021

Horoskopi ditor, e hënë 18 janar 2021

Publikuar më 18.01.2021
Dashi Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të...

Dashi Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të gjithë sektorët e jetës, si në sferën profesionale edhe në fushën e ndjenjave. Po ashtu do të ndjeni nevojën për të zgjidhur disa problematika, të cilat kanë të bëjnë me vendin e punës. Demi Do të jeni të karikuar me një […]

Lexo më shumë

Surpriza dhe të papritura, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Surpriza dhe të papritura, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 17.01.2021
Dashi Nen ndikimin e madh te Venusit ju do i jepni me shume ...

Dashi Nen ndikimin e madh te Venusit ju do i jepni me shume prioritet se kurrë me pare jetës ne çift. Do ndiheni mire pranë personit qe dashuroni dhe do ndiheni gati te hidhni çdo hap me te. Beqaret do bëjnë mire te shfrytëzojnë çdo mundësi qe do iu jepet për te ndryshuar statusin. Ne […]

Lexo më shumë

Menaxhoni mirë emocionet, mësoni çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Menaxhoni mirë emocionet, mësoni çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Publikuar më 16.01.2021
Dashi Ju ndiheni pak të lodhur nga pikëpamja fizike, bëni ve...

Dashi Ju ndiheni pak të lodhur nga pikëpamja fizike, bëni vetëm atë që është e nevojshme. Të ardhurat ekonomike janë të nevojshme urgjentisht për të kryer projekte të rëndësishme, gjithashtu kërkoni ndihmë nga familja ose miqtë e besuar. Demi Saturni dhe Hëna janë të favorshme, por kushtojini vëmendje çështjeve profesionale në mënyrë të barabartë. Fundjava […]

Lexo më shumë

Mësoni se çfarë thonë yjet për ju

Mësoni se çfarë thonë yjet për ju

Publikuar më 15.01.2021
Dashi 21 Mars – 19 Prill Do të jetë një ditë tjetër ve...

Dashi 21 Mars – 19 Prill Do të jetë një ditë tjetër veçanërisht stimuluese, edhe pse më e mira do të vijë në fillim të shkurtit. Pesëmbëdhjetë ditët e para të muajit tjetër do të kenë një situatë unike astrologjike, aq ndikuese sa që disa mund të kenë pasoja edhe në jetën shoqërore. Sidoqoftë, do […]

Lexo më shumë

Situatë e paqëndrueshme financiare, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Situatë e paqëndrueshme financiare, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 14.01.2021
Dashi Një ditë e mrekullueshme për të bërë gjëra që do t’ju ...

Dashi Një ditë e mrekullueshme për të bërë gjëra që do t’ju bëjnë të ndiheni mirë me veten. Do të diskutoni çështje financiare me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj dhe do të bëni plane për të ardhmen. Miqtë dhe të afërmit do të kërkojnë më shumë vëmendje, por kjo është koha e duhur për t’iu përkushtuar vetes. Demi […]

Lexo më shumë

Këto do të jenë shenjat më me fat për këtë të mërkurë, njihuni me parashikimin e yjeve

Këto do të jenë shenjat më me fat për këtë të mërkurë, njihuni me parashikimin e yjeve

Publikuar më 13.01.2021
Dashi Kjo e mërkurë do të jetë e mbushur plot të papritura. ...

Dashi Kjo e mërkurë do të jetë e mbushur plot të papritura. Ju  do të jeni shumë të pasigurt mbi vendimet që duhet të merrni dhe mendja juaj nuk po funksionon siç duhet për të gjykuar në mënyrë objektive situatat dhe njerëzit përreth jush. Nga ana tjetër, situata me partnerin tuaj do të kthehet në […]

Lexo më shumë

Koha perfekte për të treguar anën tuaj më të mirë, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Koha perfekte për të treguar anën tuaj më të mirë, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 12.01.2021
Dashi Sot përpiquni që të shmangi sa më shumë nga vetja njer...

Dashi Sot përpiquni që të shmangi sa më shumë nga vetja njerëzit të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen jashtme. Nëse qëndroni në praninë e këtyre njerëzve, disa persona me ndikim mund të krijojnë mendimin e gabuar rreth jush. Me partnerin disa momente të këndshme ju presin. Demi Kjo e martë është koha perfektë për të […]

Lexo më shumë