Një burrë gjendet i vdekur në varrezat e Sharrës, dyshimet e para

Pasditen e sotme është gjetur i pajetë në varrezat e Sharrës një viktimë e seksit mashkull.
Sipas policisë, viktima është rreth 60-vjeç dhe dyshimet e para janë se ai është vetëdjegur me benzinë.
Ndërkohë po punohet për identifikimin e viktimës dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Informacion paraprak

Në Sharrë/ Kombinat në zonën e varrezave është gjetur pa shenja jete një shtetas i seksit mashkull, ende i paidentifikuar i moshës rreth 60 vjeç.

Ky shtetas dyshohet të jetë vetëdjegur me benzinë.

Po punohet për identifikimin e personit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /N. A/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet