Nis ndeshja Jang Boys – Skënderbeu, korçarët zbresin në stadiumin e Zvicrës

Ka nisur përballja fantastike ndërmjet Joang Boys dhe Skënderbeut të Korçës në Zvicër. Ndeshja sapo ka nisur dhe është me rezultatin e bardhë. Djemtë korçarë luajnë ndeshjen e fundit në fazën e grupeve në Europa League. Skënderbeu ka shanse në letër për kualifkim, por çdo gjë duket kaq e vështurë.

Nga ana tjetër Jang Boys është një ekip që është skualifikuar tashmë. Skënderbeu nuk po shquhet së tepërmi në këto minuta të para, port ë shpresojmë në një rezultat të mirë të skuadrës nga Shqipëria.

/D.Xh/ 

 

Të tjera

Leksioni i Studentëve

Nga Zef Bushati Përtej kryefjalës së këtyre ditëve “student” dhe përpjekjeve të kuptueshme për pronësimin politik të protestës, e cila…

Abissnet