×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Nicole Scherzinger/ Bikini rozë është perfekte për Janarin në Karaibe (Foto)

Vera nuk mbaron kurrë në Karaibe. Në ishujt ekzotikë të Turkes dhe Caicos, Nicole Scherzinger i kalon pushimet e saj më të dashura se kurrë – që nga viti 2019 kur ata u takuan për herë të parë në setin e “X Factor: Celebrity” – me të dashurin e saj Tom Evans.

Ish-lojtari i ragby 35-vjeçar, thonë miqtë e tij sipas Daily Mail, është i ngazëllyer me këngëtarin 42-vjeçar të Pussycat Dolls dhe ata madje po mendojnë të krijojnë një familje. Sipas informacionit, ata tashmë janë takuar me agjentë të pasurive të patundshme për të blerë një shtëpi në Londër, megjithëse seriozisht po konsiderojnë të preferojnë Los Angeles.

Ndërkohë, çifti i dashuruar shijon diellin, detin dhe dashurinë e tyre, në plazhet ekzotike të Karaibeve me shumë zhytje, lojëra në plazh, udhëtime me biçikleta dhe selfie në instagram.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Para, femra, jahte, ky është Alexis Kougias, “Avokat i djallit” shfaqet në skenë (Foto)

Para, femra, jahte, ky është Alexis Kougias, “Avokat i djallit” shfaqet në skenë (Foto)

Publikuar më 08.03.2021
Ai akuzohet se ka shijuar një famë të madhe të publicitetit,...

Ai akuzohet se ka shijuar një famë të madhe të publicitetit, për forcimin e argumenteve të tij mbrojtëse duke e kthyer funksionin e tij në një shfaqje komunikimi. Ai akuzohet se kudo që është ai ka errësirë, ai hedh topin në podium, ngre një perde tymi në ajrin e televizionit, kënaqet qëllimisht me sjellje manipuluese […]

Lexo më shumë

Pse nuk duhet ta hidhni ujin e valuar të spagetit, ja ku ta përdorni

Pse nuk duhet ta hidhni ujin e valuar të spagetit, ja ku ta përdorni

Publikuar më 08.03.2021
A i shpëlani spagetit pasi të vlojnë? Pra, ju po bëni një &#...

A i shpëlani spagetit pasi të vlojnë? Pra, ju po bëni një “krim” të madh kuzhinës! Ky ujë, falë përmbajtjes së tij me niseshte, mund të jetë një “ar” i vërtetë për gatim dhe më shumë! Ja ku mund ta përdorni: Për të “lidhur” salcat dhe rizoton Shtoni pak nga ky ujë për t’i bërë […]

Lexo më shumë

Merkel përçon mesazhin për 8 Marsin: Pandemia rrezikon të zhbëjë përparimet që kanë bërë gratë në këto vite

Merkel përçon mesazhin për 8 Marsin: Pandemia rrezikon të zhbëjë përparimet që kanë bërë gratë në këto vite

Publikuar më 08.03.2021
Kancelarja gjermane Angela Merkel paralajmëroi të shtunën (7...

Kancelarja gjermane Angela Merkel paralajmëroi të shtunën (7 Mars) se pandemia rrezikon të rikthejë përparimin e bërë në barazinë gjinore, pasi gratë marrin pjesën më të madhe të kujdesit për fëmijët në pandemi dhe ka më shumë të ngjarë të punojnë në punë në rrezik. “Ne duhet të sigurohemi që pandemia nuk na çon të […]

Lexo më shumë

Katër modele diete që ju mbrojnë nga stresi dhe depresioni

Katër modele diete që ju mbrojnë nga stresi dhe depresioni

Publikuar më 08.03.2021
Studiuesit nga Universiteti Binghamton në New York kanë bërë...

Studiuesit nga Universiteti Binghamton në New York kanë bërë një zbulim të rëndësishëm në lidhje me një dietë që mbron shëndetin mendor, e cila, siç tregojnë rezultatet, nuk është një, por përfshin një sërë zakonesh të të ngrënit. “Ndryshimet në dietën dhe mënyrën e jetesës së njerëzve duhet të bazohen në moshën dhe gjininë e […]

Lexo më shumë

Rritja e temperaturave i josh njerëzit të dalin, sa i madh është rreziku i infektimit me koronavirus në natyrë?

Rritja e temperaturave i josh njerëzit të dalin, sa i madh është rreziku i infektimit me koronavirus në natyrë?

Publikuar më 08.03.2021
Rritja e temperaturave i josh njerëzit të dalin në natyrë. P...

Rritja e temperaturave i josh njerëzit të dalin në natyrë. Por sa gjasë ka që të infektohesh jashtë nga koronavirusi? Mundësia e infektimit në natyrë nga virusi është dukshëm shumë më e ulët se sa në mjediset e mbyllura – qoftë nga varianti fillestar apo nga mutacionet e virusit. Aerosolet në ajër luajnë një rol […]

Lexo më shumë

Qyteti i humbur i Aleksandrit të Madh gjendet në Irak duke përdorur pamjet spiune kapura në vitet 1960!

Qyteti i humbur i Aleksandrit të Madh gjendet në Irak duke përdorur pamjet spiune kapura në vitet 1960!

Publikuar më 07.03.2021
Qyteti i humbur i Aleksandrit të Madh ishte një vend magjik ...

Qyteti i humbur i Aleksandrit të Madh ishte një vend magjik ku njerëzit pinin verë dhe filozofët lakuriq jepnin mësim, pretendojnë historianët e lashtësitë. Rreth 2,000 vjet pas vdekjes së luftëtarit të madh, arkeologët besojnë se qyteti mund të jetë zbuluar në Irak. Ekspertët së pari vunë re mbetjet antike në vendbanimin Irakian, të njohur […]

Lexo më shumë

Tragjike! Krokodili ‘gëlltit’ djalin 8-vjeçar, Bashkëfshatarët vendosen në ndjekje të zvarranikut, i çajnë barkun dhe… (Video)

Tragjike! Krokodili ‘gëlltit’ djalin 8-vjeçar, Bashkëfshatarët vendosen në ndjekje të zvarranikut, i çajnë barkun dhe… (Video)

Publikuar më 07.03.2021
Një djalë tetë vjeç është vrarë nga një krokodil ndërsa noto...

Një djalë tetë vjeç është vrarë nga një krokodil ndërsa notonte në një lumë në Indonezi, në ishullin Borneo. Djali dhe vëllai i tij i vogël ishin duke notuar në provincën Kalimantan Lindore ndërsa babai i tyre ishte pranë shtëpisë së tyre të mërkurën kur fëmija u sulmua dhe u gëlltitet nga një krokodil, tha […]

Lexo më shumë

“Pushoni more injorantë”/ Chrissy Teigen i del në krahë Megan Markle: Këta njerëz nuk do të ndalen derisa ajo të ketë një abort spontan!

“Pushoni more injorantë”/ Chrissy Teigen i del në krahë Megan Markle: Këta njerëz nuk do të ndalen derisa ajo të ketë një abort spontan!

Publikuar më 07.03.2021
Ndërsa agonia rritet dhe koha ecën mbrapsht për shfaqjen e i...

Ndërsa agonia rritet dhe koha ecën mbrapsht për shfaqjen e intervistës shumë të diskutuar të Princit Harry dhe Megan Markle në shtëpinë e Operës Winfrey, të dielën në mbrëmje, shumë ish-partnerë, miq apo edhe të njohur të çiftit nxitojnë ta mbrojnë atë, e parë kjo nga media britanike dhe më gjerë. Raportet kundër Megan Markle, […]

Lexo më shumë