Ngacmoi seksualisht nxënësen, gjykata jep masën për mësuesin e kantos

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë ‘burg pa afat’ për shtetasin Agron Bego, mësues në shkollën e mesme artistike “Jakov Xoxa” të Fierit.

Mbi Begon rëndojnë akuzuat për ngacmim seksual ndaj një nxënëseje të kësaj shkolle.

Mësohet se gjyqtare e çështjes ishte Igerta Hysin dhe Prokuror Ervisa Hyka.

Kujtojmë që mësuesi i kantos u arrestua dy ditë parë, me akuzën e ngacmimit seksual të një nxënëseje e cila me video denoncoi rastin në një emision investigativ.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet