Nëna e Rita Orës shfaqet nga palestra (FOTO)

Foto 1 nga 3 Pas Para

Nëna e këngëtares me famë botërore, bukuroshes, Rita Ora, përkujdeset për linjat trupore.

Vera Ora e ka treguar këtë përmes Instagramit.

Është një grua me stil dhe mjaft e bukur, e cila nuk do t’ja dijë për vitet.

Të tjera

Abissnet