Në mes të acarit, ushtari i bën surprizën më të bukur të fejuarës së tij (Video)

Një ushtar rus ka kërkuar ndihmën e kolegëve të ushtrisë për një propozim të pazakontë martese. Në pamjet e publikuara nga Ministria e Mbrojtjes, 16 tanke rrethojnë çiftin në një formim të zemrës ndërsa togeri rus i bën propozimin të fejuarës së tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet