Në lokalin e natës, ku u ekzekutua biznesmeni shqiptar (FOTO)

Pamjet që shihni i përkasin klubit të natës “Joy Bar Glyfada” në kryeqytetin grek, ku rreth orës 4:30 të së dielës, u ekzekutua biznesmeni shqiptar Roland Shembitrasi.

39-vjeçari, babai i dy fëmijëve të vegjël, ishte një nga aksionerët e klubit të natës. Vetë “Joy Bar Glyfada”, pasditen e së dielës bëri një njoftim në Facebook, ku thuhej se ngjarja ndodhi jashtë lokalit dhe nuk ka lidhje me të, megjithatë nuk e kurseu një “ndjesë”. Për vrasjen e 39-vjeçarit, i cili njihej ndryshe Roni, policia po heton në dy pista: Prishja e pazareve të drogës dhe konkurrenca në bizneset e klubeve të natës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Emri i kompromisit

Nga Veton Surroi Në fillim të pluralizmit në ish-Jugosllavi, në Prishtinë mblidheshin partitë politike shqiptare gjithandej Jugosllavisë. Sa herë që…

Abissnet