Në Itali të gjithë po shkulen gazit me Presidentin Sergio Matarella (Video)

Si zakonisht, Presidenti i Republikës bën fjalimin e fundvitit duke vendosur rezoluta të reja. Dëgjohet me endje për shkak të karizmës dhe elokuencës që shfaq në diskursin e fjalës.

Dje presidenti italian ka treguar talentin e tij në programin më popullor që mbledh talente nga i gjithë vendi.

Në “Italia Got Talent”, vetëm në fund e kuptuam se Sergio Mattarella ishte në të vërtetë Dario Ballantini, një nga imituesit më të dashur në panoramën televizive dhe teatrale.

Majtas Presidenti Sergio Mattarella, djathtas komediani Dario Ballantini

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet