Ndodh edhe kjo, dhëndri qëllohet në testikuj ditën e dasmës

Një dhëndër egjiptian është lënduar seriozisht pasi që është goditur nga një automatik që u shkrep nga një i fituar duke festuar martesën e mikut.

Dhëndri është lënduar rëndë pasi u qëllua në testikuj dhe tani po trajtohet në spital. Osman al-Asaied, 28 vjeçar, ishte duke e gëzuar natën e tij të fundit si beqar, kur arma u shkrep dhe aksidentalisht plumbat ranë në drejtim të tij. Policia njoftoi se arma u shkrep nga një 26-vjeçar. /Zëri/

 

 

 

Të tjera

Abissnet