×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Ndodh edhe kështu! Gabimi në sistemin e ujitjes bën qullë tifozët (Foto)

Një incident u regjistrua sot, vetëm pak startimit të ndeshjes Shqipëri-Francë.

Gafa ndodhi me sistemin e ujitjes në impiantin e ri “Air Albania Stadium”, ku mirëmbajtësit e fushës kanë dashur të lagin barin por ato përfunduan duke bërë qullë tifozët.

Siç shihet edhe nga fotot e bëra virale, dy nga hedhëset e ujit janë drejtuar nga tifozët që ndodheshin në tribunën pas portës.

Nuk dihet se cili ka qenë reagimi i tifozëve të lagur nga uji me presion, por me siguri në këto ditë të freskëta diçka e tillë nuk mund të jetë pritur mirë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Si kurrë më parë/ Rritje historike e pagave për punonjësit shëndetësorë

Si kurrë më parë/ Rritje historike e pagave për punonjësit shëndetësorë

Publikuar më 14.07.2020
Franca ka aprovuar një fond prej 8 miliard euro për rritjen ...

Franca ka aprovuar një fond prej 8 miliard euro për rritjen e pagave të punonjësve të shëndetit, teksa qeveria përshëndeti rolin e tyre në luftimin e koronavirusit. Marrëveshja u nënshkrua me sindikatat të hënën pas disa javë bisedimesh, ku parashikohet që pagat të rriten mesatarisht me 183 € në muaj. Punëtorët shëndetësorë janë vlerësuar gjatë […]

Lexo më shumë

Personat më të pasur në botë bëjnë thirrje: Na taksoni më shumë ne, kriza rrezikon botën

Personat më të pasur në botë bëjnë thirrje: Na taksoni më shumë ne, kriza rrezikon botën

Publikuar më 13.07.2020
Më shumë se 80 milionerë, të hënën u kërkuan qeverive në të ...

Më shumë se 80 milionerë, të hënën u kërkuan qeverive në të gjithë botën që të taksojnë më shumë të pasurit për të ndihmuar në financimin e rimëkëmbjes globale nga shpërthimi i koronavirusit. Në një letër të hapur, grupi, duke e quajtur veten “Milionerë për njerëzimin”, thanë që ata duhet të tatohen më shumë, “menjëherë […]

Lexo më shumë

“Nuk paguhemi mirë”, modelet tregojnë sa para u japin këngëtarët shqiptarë për videoklipet

“Nuk paguhemi mirë”, modelet tregojnë sa para u japin këngëtarët shqiptarë për videoklipet

Publikuar më 13.07.2020
Valbona Bajraktari, Sara Muka dhe Denisa Demaj janë tre vaj...

Valbona Bajraktari, Sara Muka dhe Denisa Demaj janë tre vajza të cilat i keni parë në videoklipet më të komentuara të artistëve shqiptar, nga “Katile” e Majk, Alban Skënderaj, e deri tek hiti i fundit “Zhytem” i Getoar Selimit. Të ftuara në emisionin “Vizioni i Pasdites” në Vizion Plus ato kanë treguar prapaskenat, incidente nga […]

Lexo më shumë

Kush është shqiptari që refuzoi dy herë postin e mbretit të Shqipërisë, njeri i afërt i Sulltanit! Bashkëshortja e tij princeshë braktisi Francën për Tiranën

Kush është shqiptari që refuzoi dy herë postin e mbretit të Shqipërisë, njeri i afërt i Sulltanit! Bashkëshortja e tij princeshë braktisi Francën për Tiranën

Publikuar më 13.07.2020
Kush ishte Xhelal Pashe Bushati? Njeriu qe dy here refuzoi f...

Kush ishte Xhelal Pashe Bushati? Njeriu qe dy here refuzoi fronin e Shqipërisë. Pinjolli i fundit i dinastisë shkodrane. Dhenderri i sulltan Abdylhamidit. Si erdhi e shoqja, princesha Naime te jetonte dhe te vdiste ne Tirane pasi i shoqi kishte ndërruar jete? Nga Hasan Bello  Në historinë e Shqipërisë janë të rralla rastet kur një […]

Lexo më shumë

“Unë do var veten në orën 13:00”, burri kryen aktin e rëndë live në Facebook, askush nuk e ndaloi

“Unë do var veten në orën 13:00”, burri kryen aktin e rëndë live në Facebook, askush nuk e ndaloi

Publikuar më 13.07.2020
Facebook dështoi për të ndaluar vetëvrasjen live të personit...

Facebook dështoi për të ndaluar vetëvrasjen live të personit, pavarësisht raportimeve të dhjetëra njerëzve që paralajmëruan platformën se çfarë po ndodhte. Jonathan ‘Bazza’ Bailey, 50 vjeç, tha se ai do të vriste veten në orën 1 pasdite të shtunën përpara se të fillonte një transmetim të drejtpërdrejtë, sipas The Sun. Më shumë se 400 njerëz besohet se […]

Lexo më shumë

Burrat e fisit afrikan e mbajtën peng bashkë me të bijën 20-vjeçare, fotografi rrëfen tmerrin e përjetuar

Burrat e fisit afrikan e mbajtën peng bashkë me të bijën 20-vjeçare, fotografi rrëfen tmerrin e përjetuar

Publikuar më 13.07.2020
Një fotograf ka treguar tmerrin që ka përjetuar, pasi dy anë...

Një fotograf ka treguar tmerrin që ka përjetuar, pasi dy anëtarë të fisit Suri në Etiopi, mbajtën peng atë dhe vajzën e tij nën kërcënimin e armës.Fotografi Trevor Cole, tha se një banor i fisit e mbajtën peng atë, të bijën 20 vjeçe dhe një fotograf tjetër. Sipas fotografit, burrat ishin të dehur dhe mundësia […]

Lexo më shumë

Njihuni me 12 shtetet që nuk janë prekur fare nga koronavirus (Lista)

Njihuni me 12 shtetet që nuk janë prekur fare nga koronavirus (Lista)

Publikuar më 13.07.2020
12 vende, të cilat deri më tani nuk kanë raportuar asnjë ras...

12 vende, të cilat deri më tani nuk kanë raportuar asnjë rast me koronavirus. Sipas informacioneve, ka disa shtete, në të cilat koronavirusi nuk ka arritur të depërtojë ende që prej fillimit të pandemisë, transmeton albinfo.ch. Sipas statistikave, thuhet se rreth 188 shtete kanë raportuar që kanë raste me CoViD-19 dhe shumica prej tyre tashmë […]

Lexo më shumë

Trump kundër aplikacionit kinez, pritet të ndalojë përdoruesit

Trump kundër aplikacionit kinez, pritet të ndalojë përdoruesit

Publikuar më 13.07.2020
Këshilltari për tregti në Shtëpinë e Bardhë, Peter Navarro, ...

Këshilltari për tregti në Shtëpinë e Bardhë, Peter Navarro, tha se ai pret që presidenti amerikan, Donald Trump, të veprojë kundër aplikacioneve kineze TikTok dhe WeChat, në mes të një rritjeje të tensioneve midis Uashingtonit dhe Pekinit. Trump javën e kaluar kishte thënë se ai po mendon të ndalojë aplikacionin e popullarizuar TikTok. Në një […]

Lexo më shumë