×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Ndahet nga jeta në moshën 21-vjeçare reperi amerikan

Reperi amerikan, Juice Wrld është ndarë nga jeta në moshën 21-vjeçare. Sipas mediave, i riu ndodhej në aeroportin e Chicagos këtë mëngjes, kur ishte ndjerë keq.

21-vjeçari, emri i të cilit është Arad A Higgins, ishte reperi amerikan Juice Wrld dhe vdiq ditën e sotme.

Ai u transportua në një spital në Chicago ku ndërroi jetë. Këtë lajm e bëri fillimisht të ditur media TMZ e më pas policia e konfirmoi atë.

Autoritetet tregojnë se shkaqet e vdekjes mbeten ende të paqarta por si fillim kanë deklaruar për një krizë dhe më pas një arrest kardiak.

Ata kanë nisur një hetim për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Juice Wrld pati hite me Luicid Dremas në vitin 2018.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rezultoi me Covid por Stresi nuk i ndal takimet me miqtë, festë e ‘çmendur’ në banesë me çifteli

Rezultoi me Covid por Stresi nuk i ndal takimet me miqtë, festë e ‘çmendur’ në banesë me çifteli

Publikuar më 28.09.2020
Reperi i njohur Stresi njoftoi një ditë më parë se është me ...

Reperi i njohur Stresi njoftoi një ditë më parë se është me Covid-19. Ai kërkoi që të gjithë njerëzit të kenë kujdes, teksa pohoi se do të vetizolohet në banës. Mirëpo, duket se këto fjalë nuk i ka vënë në zbatim, pasi ai jo vetëm nuk është izoluar, por është shoqëruar me persona të tjerë, […]

Lexo më shumë

Emina Çunmulaj flet troç, cila është modelja më e mirë dhe më pak e mirë sipas saj

Emina Çunmulaj flet troç, cila është modelja më e mirë dhe më pak e mirë sipas saj

Publikuar më 28.09.2020
E ftuar në “Shiko kush luan”, modelja Emina Çunmulaj u vendo...

E ftuar në “Shiko kush luan”, modelja Emina Çunmulaj u vendos përballë disa zgjedhjeve paksa të sikletshme. Asaj iu desh të zgjidhte mes modeleve shqiptare që punojnë në Amerikë, ato më të mirat dhe ato më pak të mira. Si i renditi supermodelja koleget e saj; Tika Camajn, Angela Martinin, Adrola Dushin dhe Xhesika Berberin? […]

Lexo më shumë

Nuk do ta besoni punën e parë që ka bërë! Florian Binaj: Nuk më vjen turp ta them

Nuk do ta besoni punën e parë që ka bërë! Florian Binaj: Nuk më vjen turp ta them

Publikuar më 28.09.2020
Aktori shumë i dashur për publikun shqiptar, Florjan Binaj, ...

Aktori shumë i dashur për publikun shqiptar, Florjan Binaj, i ftuar në studion e “Historia e Fundjavës”, tregoi se kishte nisur të punonte që në moshë të vogël. Aktori u shpreh se nuk i harron vështirësitë që ka kaluar dhe kjo e bën që të ndihmojë edhe të tjerët. Mirela Milori: Në fakt the pak […]

Lexo më shumë

Arjola Shehu rezulton pozitive me COVID-19, e feston ditëlindjen në karantinë

Arjola Shehu rezulton pozitive me COVID-19, e feston ditëlindjen në karantinë

Publikuar më 27.09.2020
Arjola Shehu para disa ditësh është testuar pozitive me COVI...

Arjola Shehu para disa ditësh është testuar pozitive me COVID-19, duke bërë që këtë festë ta kalojë në karantinë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Arjola përmes një postimi në instastory. Ajo ka zbuluar se ndër simptomat e virusit ka vetëm temperaturën dhe tashmë po qëndron e izoluar në dhomë. “Sigurisht, kjo ditëlindje për […]

Lexo më shumë

Gjykata e la në “arrest shtëpie”, dalin pamjet nga banesa në Kukës ku Fjolla Morina po vuan dënimin (Foto)

Gjykata e la në “arrest shtëpie”, dalin pamjet nga banesa në Kukës ku Fjolla Morina po vuan dënimin (Foto)

Publikuar më 27.09.2020
Rreth 1 javë më parë Gjykata e Kukësit dha masën e sigurisë ...

Rreth 1 javë më parë Gjykata e Kukësit dha masën e sigurisë “arrest shtëpie” për këngëtaren e njohur shqiptare, Fjolla Morina, e cila u arrestua në pikën kufitare me armë zjarri dhe 23 fishek. Pasi u arrestua në pikën kufitare të Morinës, nga policia e Kukësit, këngëtarja bashkë me dy shoqëruesit e saj dolën para […]

Lexo më shumë

“Këtë status jua kushtoj të gjithëve”, aktorja e njohur largohet nga Klanifornia

“Këtë status jua kushtoj të gjithëve”, aktorja e njohur largohet nga Klanifornia

Publikuar më 27.09.2020
Aktorja e humorit, Lisa Kujofsa do të largohet nga Klaniforn...

Aktorja e humorit, Lisa Kujofsa do të largohet nga Klanifornia. Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktorja përmes një postimi në Instagram. Ndërsa nuk ka dhënë detaje për largimin Lisa ka thënë se dalja e djeshme do të jetë e fundit për Lisën në show-n e humorit. “Miq të dashur! Këtë status jua kushtoj […]

Lexo më shumë

Gabriel Garko pranon para të gjithëve që është homoseksual!

Gabriel Garko pranon para të gjithëve që është homoseksual!

Publikuar më 26.09.2020
I ftuari special i mbrëmjes së kaluar në “Grande Fratello VI...

I ftuari special i mbrëmjes së kaluar në “Grande Fratello VIP” në Itali ishte aktori i njohur Gabriel Garko. Ai realizoi një takim me ish-partneren e tij, aktoren Adua Del Vesco, me të cilën ishte i fejuar nga viti 2015 deri në vitin 2018. Aktori kishte shkruar një letër për Adua-n, ku foli për marrëdhënien […]

Lexo më shumë

“Po shkoj të vetizolohem, ruani veten”, Stresi rezulton pozitiv me Covid-19

“Po shkoj të vetizolohem, ruani veten”, Stresi rezulton pozitiv me Covid-19

Publikuar më 26.09.2020
Covid-19 ka prekur disa personazhe të njohur publikë në vend...

Covid-19 ka prekur disa personazhe të njohur publikë në vendin tonë. Së fundmi ka qenë reperi i njohur Stresi që ka rezultuar pozitiv. Lajmi është bërë publik nga vetë këngëtari në “Instagram”. Në postimin e tij Stresi shkruan se menjëherë po shkon të izolohet. Gjithashtu ai i bën thirrje të gjithë ndjekësve të tregojnë kujdes […]

Lexo më shumë