Mozik bën tatuazh fytyrën e vajzës (Foto)

Foto 1 nga 3 Pas Para

Prej disa javësh Mozzik dhe ish-partnerja e tij, Loredana i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare. Mozik në një postim në Instagram i ka treguar fansave tatuazhin e realizuar në krah, ku është pikturuar fytyra e vajzës së tij, Hana.

Loredana ka qenë e para që në turpin e saj ka bërë edhe një tatuazh me emrin e vogëlushes.

“Faleminderit shoku im për këtë punim madhështor, Hana, vajza ime”, ka shkruar këngëtari në postimin e tij më të fundit. Nuk kanë munguar reagimet e shumta të fansave të cilët e kanë komplimentuar Mozzik për këtë tatuazh.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet