Moti i keq/ Gjendet i vdekur 65-vjeçari në Korçë

Një 65-vjeçar gjendet i vdekur për shkak të kushteve të rënduara atmosferike. Gjatë pasdites së sotme, një person është gjetur i vdekur në fshatin Çiflig të Korçës.

Vasil Mati 65 vjeç, dyshohet se ndërroi jetë nga një atak kardiak, shkak i të cilit u bë i ftohti.

Trupi i Matit u gjet i pajetë nga fqinjët dhe është dërguar në morg për autopsinë mjeko-ligjore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet