Mot i keq/ Rrëshqitje gurësh në aksin Burrel-Milot

Rrëqitje gurësh kanë shkaktuar reshjet e dendura të shiut në rrugën nacionale Burrel-Milot në Shkopet.

Mësohet se situata paraqitet problematike në Milot, në afërsi të fshatit Skuraj, ku rruga është njëkalimshme, për shkak të rrëqitjeve.

Ndërkaq, në njësinë Ulëz dhe Baz, reshjet e shiut me intensitet të lartë kanë sjellë dhe ndërprerje të energjisë elektrike prej 24 orësh.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet