Mos e besoni po deshët, dy moderatorët shqiptarë do prezantojnë në Greqi

Shqiptarët nuk kanë të ndalur me sukseset e tyre. Kërcimi e kënga mbetet triumfi i artistëve shqiptarë.

Dy moderatorët shqiptarë janë përzgjedhur për të prezantuar në Greqi. Ju duket çudi? Aspak mos u surprizoni, ky është tashmë një fakt.

Të shtunën që lamë pas, në kryeqytet u mbajt festivali i shumëpritur “Colour Day Festival”.

Në një festival të organizuar në mënyrë mjaft të veçantë, moderatorët Fatma Methasani dhe Flori Gjini, elektrizuan publikun.

Kaq ka mjaftuar që ata të merrnin vëmendjen e duhur. Së fundmi ‘INTV’ ka zbuluar se dyshja janë përzgjedhur të moderojnë të njëjtin festival në Greqi, në datat 30 Qershor dhe 1 Korrik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Dyert e mbyllura

Nga Enver Robelli Ka 100 arsye për të kritikuar politikat e Bashkimit Evropian ndaj vendeve të Ballkanit. Në vitin 2003…

Abissnet