Morena Taraku provokon sërish (FOTO)

Bukuroshja, Morena Taraku njihet për jetën e saj luksoze.

Ajo vazhdon të udhëtojë sa në një vend, në tjetrin.

Së fundmi ajo është shfaqur bashkë me familjen duke kaluar disa ditë pushimi në Stamboll.

Ish-missi-i vazhdon të mahnisë me pozat dhe veshjet e saj.

Ja fotografia që ajo ka publikuar në “Instagram”.

Të tjera

Emri i kompromisit

Nga Veton Surroi Në fillim të pluralizmit në ish-Jugosllavi, në Prishtinë mblidheshin partitë politike shqiptare gjithandej Jugosllavisë. Sa herë që…

Abissnet