Modelet me këmbët më të gjata në botë “çmendin” Instagramin (FOTO)

Foto 1 nga 8 Pas Para

Një revistë mode në Rusi ka tronditur rrjetet sociale pasi publikimit të një galerie të vajzave me këmbët më të gjata në botë.

“Woman” ka prezantuar disa nga bashkëshortet e futbollistëve, modele, miss-e si edhe vajza të ekranit.

Përveç linjave të tyre mahnitëse dhe pamjes aq provokuese, ajo që bie tjetër në sy është jeta luksoze që ato bëjnë.

Menjëherë pas publikimit të këtyre fotove nga revista “Woman” rreth 1.5 milionë ndjekës të rrjeteve sociale reaguan shpejt duke pëlqyer dhe komentuar vajzat bukuroshe.

Shfletoni fotogalerinë tonë për t’i parë edhe ju fotot e vajzave…

 

Të tjera

Abissnet