Miriami dhe Albani “zbulojnë” surprizën. Ja ku do i shohim të dy

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një nga çiftet më të dashur dhe më simpatikë të skenës shqiptare.

Prej vitesh ata janë të suksesshëm në muzikë.

Sot, Miriami ka vendosur të na surprizojë me publikimin që ka bërë në “Instagram”.

Ajo ka postuar një foto me Albanin, ku shkruan: “Gati për duetin e radhës?”

Mesa kuptojmë ata do të publikojnë së shpejti një duet.

Tokat e bregut

Nga Koço Kokëdhima Qeveritë e Tiranës dhe kryetarët e partive të vjetra kanë grabitur sistematikisht tokat në bregdet. Me një…

Abissnet