Milot Rashica bën paraqitje shumë të mirë me Verderin, si e kujton ekipi

Foto 1 nga 2 Pas Para

Milot Rashica ka shkëlqyer mbrëmë në performancën e tij me Verder Bremen në Bundesligë. Ai ka shënuar dy gola në minutat  5’ dhe 28’. Verder mundi 3:0 Augsburgun.

22-vjeçari shqiptar që luan për Kosovën ka lënë përshtypje shumë të mira te gjermanët. Ai u zëvendësua për shkak të një dëmtimi. “Shërim të shpejtë dhe të urojmë kthim”, shkruhet në postimin në “Instagram” të klubit gjerman.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet