Milan po fiton ndaj Cagliarit

Milan po fiton deri në këto momente ndaj Caglarit. Ekipi milanez është në avantazh të dy golave.

Për kuq e zinjtë, shënuan gola Ceppitelli dhe Paqueta. Milan po luan më mirë në fushë dhe po dominon. Në rast se Milan fiton, është në vendin e shtatë, por se ka një ndeshje më pak se skuadrat që janë më lart në renditje.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet