Merr fund sekreti, këngëtarja e famshme fotografohet me aktorin e Holliwood (Foto)

Ata u diskutuan se kishin nisur një romancë që prej vitit të kaluar, por në fakt asnjëri nga ata nuk e pranoi lidhjen. Për për herë të parë Jessie J dhe Channing Tatum janë fotografuar së bashku në Londër.

Të dy dukeshin mjaft të lumtur me njëri-tjetrin teksa ishin me valixhe duke qëndruar në radhët e aeroportit Heathrow.

Nuk dihet ende përse çifti ka udhëtuar drejt Londrës. Këngëtarja dhe aktori janë takuar për herë të parë në vitin 2015 në eventin “MTV Movie Awards”. Historia e tyre nisi rreth 6 muaj pas divorcit të Channing.

Aktori i dha fund martesës 9-vjeçare me Jenna Dewan në prill të vitit të kaluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Lapërdhosja e shtetit

Rezart Prifti Këto ditë të bukura Tetori në Shqipëri diskutohet si përherë për surealen, për të paprekshmen, për atë që…

Abissnet