Merr flakë makina te Piramida (Video)

Një makinë është përfshirë në flakë te Piramida.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth një orë më parë.

Nga pamjet e siguruara prej gazetës “Shekulli”, duket se makina është përfshirë në flakë në pjesën e parë të saj, duke rënduar kështu edhe trafikun.

Nuk dihen ende rrethanat e këtij zjarri dhe nëse ka pasur të lënduar.

Lajmi në përditësim

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet