Memushaj shënon për Pescaren në Serie B

Ledian Memushaj sërish protagonist me Pescaren në Serinë B. Mesfushori i Kombëtares realizoi në ndeshjen e mbrëmshme me Perugian që përfundoi në barazim 1 – 1.

Një supergol i Memushajt me një goditje nga largësia.

1 pikë që e mban Pescarën në zonën e play off, një mundësi për t’u rikthyer në Serie A.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Shqipëri, narko shtet

Revista politike “Spiegel” raporton për sjelljen alarmante të qeverisë  socialiste në Shqipëri, me kryeministër Edi Ramën dhe ministër Lleshajn etj….

Abissnet