Më në fund! Këngëtarja e njohur del nga spitali psikiatrik

Pas dy muajsh e shtruar në spitalin psikiatrik, këngëtarja e njohur ka arritur të shpëtoi nga makthi që po kalonte.

Pas marrjes së trajtimit të duhur, Selena Gomez, duket se është në një gjendje më të mirë shëndetësore dhe mjekët e saj kanë lejuar që ajo t’i kthehet jetës normale.

Një gjë të tillë e ka raportuar TMZ, ku shkruan se Selena ka filluar të ndihet më mirë dhe ka dalë nga psikiatria.

Ndërkohë që mendohet se historitë e dashurisë kanë ndikuar në psikologjinë e saj, madje thuhet se martesa e Justin Biber me Hailey Baldwin e ka rënduar më shumë gjendjen e saj mendore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet