Mazzari, trajner i skuadrës nga Serie A

Publikuar më 04. 01. 2018 nga Jola Alimemaj

Walter Mazari është zyrtarizuar si trajner i Torinos në Serie A, pas shkarkimit të Sinisha Mihajlovic.

Trajneri italian më herët ka qenë pjesë e skuadrave si Napoli, Inter e Watford.

Për momentin, Torino është në vendin e dhjetë në Serie A me 25 pikë dhe mbrëmë u eliminua nga Kupa e Italisë.