Martesa e “Kemalit” në krizë

“Kara Sevda” është një prej serialeve më të ndjekura turke, veçanërisht nga shqiptarët.

Të njëjtën gjë mund të themi edhe për Burak Oszcvit, i cili luan rolin e “Kemalit” dhe është një personazh mjaft i preferuar.

Ai është i martuar me Fahriye Evcen, me të cilën së fundmi ka pasur disa probleme, siç raportojnë mediat turke. Bëhet fjalë për një rol të ri filmik të Burakut, i cili mesa duket ka qenë shkas që mes dyshes të lind një debat.

Ende nga çifti nuk është konfirmuar asgjë, mirëpo flitet në mediat se martesa e tyre është në krizë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet