Maqedoni, arrestohet kryekomunari për kontrabandë cigaresh

Kryetari i komunës së Novo-Sellos, Boro Stojçev u arrestua, nën dyshimin se ka kryer veprën penale të kontrabandimit të cigareve. Ai është kapur mbrëmjen e djeshme së bashku me gruan dhe djalin e tij si dhe me një tjetër bashkëpunëtor.

Gjatë shoqërimit në komisariat, kishte edhe të shtëna armësh. Janë konfiskuar dy makina me mall kontrabandë.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet