Manaj te Barcelona, çfarë zbulojnë mediat spanjolle: Firmos për 4 sezone

Sulmuesi i Kombëtares Rei Manaj do të mbërrijë në Katalonjë ditën sotme ose të mërkurën pasdite.

Kështu raporton media spanjolle “Sport.es”, e cila shton se Albasete dhe Barcelona B kanë pranuar të gjitha detajet e marrëveshjes dhe mësojnë se 22-vjeçari do të firmosë për 4 sezone me skuadrën e dytë katalanase.

Ai u kërkua si përforcim nga ekipi spanjoll për të ndihmuar në ngritjen në divizionin e dytë të futbollit iberik.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet