Jemi me fat që shpëtuam gjallë, si e përshkruan masakrën e Vlorës këngëtarja shqiptare
Xhensila - Publikuar më 18:54
Ditën e djeshme në lokalin “Fiks Fare” në zonën  e ujit të ftohtë në Vlorë ka ndodhur masakra e cila la të vdekur 33- vjeçarin Ergys Gjioveshajn dhe të plagosur 3 të tjerë.

Këngëtarja Blerina Balili ka qenë e ftuar atë natë për të kënduar, duke qenë se lokali njihet për muzikë live. Në komentet e faqeve informative në rrjetin social facebook, ajo ka thenë se ishte me fat që është gjallë, duke e përshkruar si të tmerrshme ngjarjen.

XH. D.

1 Nga 3 Foto
Komente
Shekulli | Versioni Mobile