Barcelona fiton kundër Real Madrid
Çmenduri golash në Superligë, ja sa f...
Gjigandët anglezë në garë për Merte...
Vllaznia, vështirësohet objektivi për vendin e 4-t
Partizani e Kukësi nisin llogaritë për të marrë kreun e superligës
Reali kërkon De Gean, United pas Varanes dhe Moratas
Shekulli | Versioni Mobile