Lulzim Basha në Prokurori, çfarë deklaron Balla pas kallëzimit penal

Kryetari i Grupit Parlamentar në PS Taulant Balla ka replikuar sot me kryetarin e opozitës Lulzim Basha, duke thënë se numri një i PD do të paguajë për shpifjet e tij ndaj maxhorancës. Balla tha se me paratë që do ia marrë Bashës, do të ndërtojë një kopësht në Librazhd.

Statusi:

Lulzim, se sa i vendosur je ti e dinë të gjithë😂, po ndonjë provë për akuzat ndaj meje i’a dhe Prokurorisë? Se në fund nuk është një kazan që ndahet e vërteta, po më pas edhe në gjykatë për dëm moral dhe aty do të ta mas kokën mirë, se me lekët që do paguash si shpifes do rindërtoj një kopësht të ri në Librazhd o pinok😁

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet