Luhet finalja e Ligës së Europës, shënon Atletiko

Është zhbllokuar ndeshja mes Marsejës dhe Atletiko Madridit. Ekipi spanjoll shënoi gol me anë të Griezman dhe kjo ndodhi në minutën e 21 të takimit.

Marseja është skuadra që po dominon në mbajtjen e topit, por se goli është shënuar nga miqtë. Sfida finale e Ligës së Europës mes francezëve dhe spanjollëve po luhet në Francë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet