Luana, dedikim prekës për ditëlindjen e Marinës (FOTO)

Marina Vjollca sot feston ditëlindjen.

Komentet me urime në adresën e saj nuk kanë të ndalur.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe motra e saj, Luana Vjollca përmes një postimi në “Instagram”.

Ajo e ka uruar Marinën duke i treguar edhe sa shumë e do dhe sa e lidhur është me të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet