Linda Rei për Vera Grabockën: Po nuk e di a ka zemër? A është kafshë apo njeri ky person?

Linda Rei këto muaj ka qenë ndër personazhet më të përfolur në median roze pasi me ardhjen e saj shumë shqiptare kanë reflektuar dhe një pjesë prej tyre i kanë lënë paragjykimet pas.

Mund të themi se Linda është e para shqiptare që ka bërë publike ndryshimin e gjinisë. Ajo së fundmi ka qenë konkurrente në “Dance With Me” por nuk kaloi shumë dhe Linda u tërhoq nga ky format. Dhe arsyen pse iku nga DËM ajo e ka treguar në emisionin “Pop Culture”.

Linda tregoi se ishte ndjerë shumë keq tek ky program dhe se edhe kur ishte e sëmur i kërkohej të bënte show, shkruan Intv.

Duke shtuar për Vera Grabockën: “Po nuk e di a ka zemër? A është kafshë apo njeri ky person?” Ajo ka vazhduar të tregojë se e ka përjetuar si një makth këtë eksperiencë në spektaklin e Verës dhe Alketa Vejsiut, pasi jeta e saj “normale është më e bukur” ka shprehur Linda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet