Liga e Kampioneve, mbyllen pjesët e para

Janë mbyllur pjesët e para të dy ndeshjeve që po zhvillohen sonte në kuadër të Ligës së Kampioneve. Roma po përballet me Shaktar Donjeck dhe rezultati është i bardhë 0:0.

Edhe në ndeshjen tjetër, Mançester Junajtid – Sevilla rezultati është po 0:0. Nëse mbeten këto rezultate, më tutje kalon Shaktar, ndërsa në ndeshjen tjetër ka shtesë. Mirëpo, pritet të shihet gjithçka se çfarë do të ndodhë në pjesët e dyta të takimeve.

/D.Xh/

 

Të tjera

Abissnet