Ledion Liço zbulon këngën ilaç për London

Prindërit me fëmijë të vegjël, i kanë mësuar mjaft mirë këngët që qetëson vogëlushët, dhe nuk ka se si të shpëtojë dhe Ledion Liço.

London Noor muajin e kaluar mbushi 1 vjeç dhe i ftuar në “Wake Up”, Liço rrëfen se kjo është kënga e dashur për të birin.

Të tjera

Emri i kompromisit

Nga Veton Surroi Në fillim të pluralizmit në ish-Jugosllavi, në Prishtinë mblidheshin partitë politike shqiptare gjithandej Jugosllavisë. Sa herë që…

Abissnet