Lajmi i fundit/ Ministri Xhafaj i shkon në zyrë Kryeprokurores së përkohshme

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka shkruan në zyrën e Prokurores së Përgjithshme të përkohshme Arta Marku, mëngjesin e sotëm.
Burime nga organi i akuzës thonë se takimi ka nisur prej orës 09:00.
Një ditë më parë, Kryeprokurorja Arta Marku zhvilloi takime me kreun e komanduar të SHISH, dhe ambasadorin gjerman në vendin tonë.

Të tjera

Abissnet