LAJM I FUNDIT/ Konfliktohen me thika të rinjtë, një i plagosur (Emri)

Pak momente më parë një konflikt ka ndodhur në rrugën e Kosovarëve në Tiranë. Duke iu referuar informacioneve të deritanishme, bëhet me dije se dy të rinj janë konfliktuar me njëri tjetrin për shkaqe ende të paqarta.

Ndërkohë, sipas raportimeve mësohet se dy të rinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin me thika dhe kaçavida ku si për pasojë ka mbetur i plagosur Envin Pelinku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet