LAJM I FUNDIT/ Aksident në Fier, makina përplas gruan

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrethin e Fierit. Një makinë ka përplasur një këmbësore në fshatin Lalar.

Sakaq, duke iu referuar informacioneve të deritanishme, bëhet me dije se e plagosura është duke marrë ndihmën e parë mjekësore në spitalin e Fierit.

Mësohet se shtetasja e plagosur është rreth 50 vjeçe dhe se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendin e ngjarjes ndërsa dyshohet se shkak i përplasjes të ketë qenë shpejtësia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet