Lajm i fundit/ Vijnë përgjigjet, 5 deputetë dhe 3 kryebashkiakë dalin të pastër në BE. Ja emrat Kryesore

Ju Rekomandojmë

Shkruaj një koment

  • <p>dihet,&nbsp;e kane bere aleancen qe para se Meta te shkonte ne Athine.</p>