Kylie Minogue shkëlqen në “Echo Music Awards” (FOTO)

Foto 1 nga 3 Pas Para

Kylie Minogue shkëlqeu në tapetin e kuq në “Echo Music Awards” që u mbajt në Berlin të Gjermanisë.

49-vjeçarja kishte veshur një fustan ekstravagant, të zbukuruar me vija të bardha metalike, si edhe me një palë këpucë me majë të gjelbërt të ari

Ishte përkujdesur edhe për detajet më të vogla.

Shfaqja e këtij viti u karakterizua me performancën e Rita Orës, Liam Payne dhe Jason Derulo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet