Ky është telefoni me palosje të dyfishtë (VIDEO)

ZTE e ka lansuar në treg tani telefonin me palosje të dyfishtë.

My model quhet Axon M dhe është 5.2 inç me rezolucion 1080p, 4GB RAM dhe një kamera 20 MP.

Mund të përdorni dy aplikacione të ndryshme në njëjtën kohë, një në çdo ekran.

Të tjera

Tërmeti në Bavari

Rosalia Romaniec Partia Kristiansociale, CSU pësoi goditje të fortë në zgjedhjet e landit bavarez. Përgjegjësinë kryesore për këtë e ka…

Abissnet